Hakkımızda

 

Tarihimiz

Avrupa Ve Türkiye olmak üzere 3 kişilik ortak bir çalışma sergiliyoruz. Düzenlemiş olduğumuz veya yapmış olduğumuz bu hizmetleri sizlerle paylaşmak ve sunmak  gurur ve Kvanç duyuyoruz. Tamamen hobi amaçlı başladığımız bu sektörde para kazanmak yerine her zaman başarılı bir çalışma sergileyip sadece hizmetleri aksayan müşteriler ile çalışmayı hedefledik. Hedeflerimize her zaman ulaşamasakta pes etmeyen bir ekip ile karşı karşıyasınız.

 

Misyonumuz

Yenilikçi ve atılgan bir kurumsal kimlik adı altında barınmaya hazırmısınız, öyleyse hemen bizlerle irtibata geçip 7/24 destek ve hizmetlerimizden yararlanmak istermiseniz. Bizleri görmek istediğiniz sürece değil, görmenizi sağlamak zorunda olduğumuz için buradayız.

 

Vizyonumuz

Daha profesyönel yazılımlar ve responsive tasarımları hazırlayıp test aşamasında iken müşterilerin fikirleri doğrultusunda geliştirilip daha pratik bir yazılım ve donanım sağlamayı hedeflemek çağımızın en gelişmiş sistem kontrol panelleri ve sohbet panellerini sizlere kaliteli ve elit bir şekilde sunabilmektir.