panelciler panelci Coronavirus covid-19

 

Yeni Coronavirus nasıl ortaya çıktı?

Yeni Coronavirus ilk defa 29 Aralık 2019’da, Çin’in Wuhan şehrindeki deniz ürünleri ve canlı hayvan satan bir markette çalışan 4 kişide ve aynı günlerde bu marketi ziyaret eden çok sayıda kişide akciğer infeksiyonu (pnömoni) bulgularının tespit edildiğinin açıklanmasıyla gündeme gelmiştir. Hastalardan alınan örneklerin incelenmesi sonucunda 7 Ocak’ta, hastalığa neden olan virusun SARS (2002) ve MERS (2012) gibi Coronavirus ailesinden olduğu anlaşılmış ve virusa Yeni Coronavirus 2019 (2019-nCoV) adı verilmiştir.

Coronavirus yayilmasiyla beraber bütün dünyada genis capli önemler alinmis bulunmakdadir.Bu da otomadikmen karantinadan dolayi insanlarin evde kalmasi internet ve seslichat yogunluk olmasina sebebiyet vermisdir.

www.sevdapanel.com ailesi olarak bize daha cok is dusmekdedir.Bu zor günlerde insanlara yardimci olmak ve zamanlarini arti psikolojisinin etkilenmemesi icin seslichat platformunda guzel ortamlari insanlari sunmak sevdapanel ailesi icin bir görevdir.

 

Siz degerli müsterilerimize bu zor gunlerde hizmet vermek bizim icin bir onurdur.sevdapanel ailesi iyi günde kötü günde her zaman sizlerle olmak temennimizdir.

www.sevdapanel.com Ailesi

 

admin

Yorumlar (1)

YORUM YAZ